Contact

Contact

Domein Laagland vzw

Heb je een vraag? Vul dan het formulier hieronder in en klik op verzenden. Je kan ook contact opnemen met één van de bestuursleden. Hun e-mailadressen vind je onderaan.

Formulier

 

Verificatie

 

Ligging

voorbij Dellaertsdreef 95, 9940 Evergem

Bestuursleden

Hans Bert: voorzitter hans@domeinlaagland.be
Nico De Vlamynck: ondervoorzitter nico@domeinlaagland.be
Roger Byl: domein verantwoordelijke roger@domeinlaagland.be
Rik Schuermans: penningmeester rik@domeinlaagland.be
Brenda Goethals: secretaris brenda@domeinlaagland.be

Jan Ghysbrechts: bestuurslid jan@domeinlaagland.be
Joeri Willems: bestuurslid joeri@domeinlaagland.be
Jo Van Speybroeck: bestuurslid jo@domeinlaagland.be
Robby Moerman: bestuurslid robby@domeinlaagland.be
Filip Vereecke: bestuurslid filip@domeinlaagland.be